نتایج جستجو برای عبارت :

Day1

روز اول من با منفی ۲۰ دلار شروع کردم تقصیر خودمم بود چون باید قبول کنید ربات ترید کنه.
نه اینکه شما تصمیم بگییرید ربات باید تصمیم بگیره.
شروع خوبی بود از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۵ حدودا ۷۰ سنت کار کرد (من با حساب نانو کار می کنم بالانس اکانت من ۵۰۰سنت معادل ۵ دلار بود)
بعد از ساعت ۶ یهو eurusd شروع به ریزش کرد من حدودا ۱۵۰سنت ضرر باز داشتم ولی ......
ادامه مطلب
یک روز فوق العاده برای شما به چه شکل هست؟!
منظورم روز ایده آل شماست. روزی که وقتی که شب شد و به رختخواب رفتید، با خودتان فکر می کنید که امروز یک روز فوق العاده بود و دوست دارم تمام روزهای زندگیم مثل امروز باشد.
آن روز فوق العاده برای شما چه شکلی هست؟
من کسی هستم که تعیین می کنم امروز قرار است یک روز خوب داشته باشم یا خیر. ما هستیم که تعیین می کنیم که اتفاقات منفی روی زندگی ما تأثیر خوب یا بدی می گذارند.
ذهنیت شما تعیین کننده است. ذهن شما میدان نبرد
در روز مسابقه نامه ای برایتان می اید و می گوید که ان روز، روز مسابقه است.
اگر می خواهید در مسابقه شر کت کنید ، قبل از ساعت 12PM «ظهر» به محل مسابقه ، برای ثبت نام در مسابقه بروید . محل مسابقه در نقشه Horse Track Entrance نام دارد.

به ادامه مطلب بروید.
ادامه مطلب
جایگزینی گوشت با سویا
همان طور که در مورد فواید سویا بسیار شنیده اید و می دانید که سویا سرشار از پروتئین است و حتما این را هم شنیده اید که سویا برخلاف گوشت کلسترول و چربی ندارد و می تواند جایگزین خوبی برای گوشت باشد و همین امر ریسک ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی را کمتر می کند با ما همراه باشید با طرز تهیه همبرگر سویا.افراد دیابتی می توانند از سویا در رژیم غذایی خود استفاده کنند و در صورت استفاده، به میزان قابل توجهی گلوکز خونشان پایین می آی
همبرگر را به آسانی می‌توانید در منزل تهیه کنید و از آن لذت ببرید.

همبرگر از قدیمی‌ترین و پرطرفدارترین غذاهای فست فودی است. به همین دلیل برگرهای دیگر مانند چیزبرگر، چیکن برگر و… به وجود آمدند. همبرگر در ایران هم محبوبیت زیادی دارد و کمتر کسی آن را دوست ندارد. در صورتی که منع مصرف گوشت دارید، می‌توانید آن را با سویا درست کنید.
مواد لازم:
پیاز: یک عدد
سیر: ۲ حبه
تخم‌مرغ: یک عدد
نان همبرگر: ۴ عدد
گوشت چرخ‌کرده: ۶۰۰ گرم
آرد سوخاری: ۲ قاشق غذا
همبرگر را به آسانی می‌توانید در منزل تهیه کنید و از آن لذت ببرید.

همبرگر از قدیمی‌ترین و پرطرفدارترین غذاهای فست فودی است. به همین دلیل برگرهای دیگر مانند چیزبرگر، چیکن برگر و… به وجود آمدند. همبرگر در ایران هم محبوبیت زیادی دارد و کمتر کسی آن را دوست ندارد. در صورتی که منع مصرف گوشت دارید، می‌توانید آن را با سویا درست کنید.
مواد لازم:
پیاز: یک عدد
سیر: ۲ حبه
تخم‌مرغ: یک عدد
نان همبرگر: ۴ عدد
گوشت چرخ‌کرده: ۶۰۰ گرم
آرد سوخاری: ۲ قاشق غذا
خب لیست کردن 10 تا از چیزهایی که منو خوشحال میکنه
1 - گذروندن وقتم کنار آدمایی که دوستشون دارم
2 - هدیه دادن و انجام دادن کاری که یکیو واقعا خوشحال کنه
3 - دیدن یه فیلم خیلی خوب یا یه موسیقی خیلی زیبا
4 - خرید کردن
5 - خط چشم کشیدن ! (با اینکه هنوز خوب نمیکشم ولی دوسش دارم!)
6 - داشتن روز شلوغ ولی روی برنامه (از روزایی که خیلی بیکارم خوشم نمیاد)
7 - دوچرخه سواری یا دویدن
8 - نقاشی کشیدن
9 - تولد و عروسی نزدیکا (رقصیدن تو این مراسما حال میده)
10 - هرچیزی که به من ح
پیش‌نمایش
2:47
Section 375 Official Trailer | Akshaye Khanna, Richa Chadha ...
T-Series
YouTube - ۲۲ مرداد ۱۳۹۸
پیش‌نمایش
1:12
Section 375 (Teaser) | Akshaye Khanna, Richa Chadha | Ajay ...
T-Series
YouTube - ۱۷ مرداد ۱۳۹۸
0:16
Section 375: Dialogue Promo 7 | Akshaye Khanna | Richa ...
T-Series
YouTube - ۱۵ شهریور ۱۳۹۸

پیش‌نمایش
2:07
Section 375 Official Trailer Launch Akshaye Khanna, Richa ...
Bollywood Universe ...
YouTube - ۲۵ مرداد ۱۳۹۸

4:59
Movie Review: Section 375 (Marzi Ya Zabardasti) | First Day ...
The Public
YouTube - ۲۲ شهریور ۱۳۹۸

پیش‌نمایش
2:54
Rahul Bhat Best Reply On Kashmir Conflict | Section 375 Official Trailer Launch
Viralbollywood
YouTube - ۲۲ مرداد ۱
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

روز عرفه چه روزی است

روز عرفه از اعیاد عظیم است اگر چه به اسم عید نامیده نشده و روزی است که حق تعالی بندگان خویش را به عبادت و طاعت خود فراخوانده و سفره های جود و احسان خود را برای ایشان گسترانیده و شیطان در این روز خوار و حقیرتر و رانده تر، و در
پس از 25 سال که از تولد امام رضا(ع) گذشته بود، حضرت فاطمه معصومه(ع) در اولین روز ماه ذى قعده سال 173 هـ ق، در شهر مدینه‌ی منوره به دنیا آمدند. آن حضرت به همراه امام رضا(ع)، هر دو در دامان پاک یک مادر بزرگوار به نام حضرت نجمه خاتون(س) که از مهاجران مغرب بود، رشد و پرورش یافتند. این در حالى است که پدر بزرگوارشان پیوسته در زندان هارون الرشید به سر مى‌بردند و سرانجام در همان زندان ، هنگامى که حضرت معصومه(س) ده ساله بود، به شهادت رسیدند و از آن زمان به بعد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها