نتایج جستجو برای عبارت :

ساکن زمیـن!

یعقوب بن شعیب گوید شنیدم حضرت صادق ع میعرمود رسولخدا ص فرمود است همانا در بدن ادمیزاد سیصدو شصت رگ است که یکصدو هشتاد رگ از انها مبجنبد وبکصدووهشتادرگ دیگرش ساکن است پس اگر یکی از رگهای جنبنده ساکن شود  ادمبزاد خوابش نبرد واگر یکی از رگهای ساکن بجنبش در اید خوابش نبرد واگر یکی از رگهای ساکن بجنبش در اید خوابش نبرد و رسولخداص چنان بود که چون بامداد مبکرد سیصدو شصت بار میعرمود والحمد لله ربالعلمبن کثیراعلی کل حال و چون شام میکردمانند انرامی
 چهار تن از رزمندگان افغانستانی یگان فاطمیون طی چند روز گذشته در سوریه به شهادت رسیدند. «شهید منصور علی دادی» ساکن کرج، «شهید اسماعیل رضایی» ساکن مشهد، «شهید حافظ نظری» ساکن ساوه و «شهید قدرت‌الله موسوی» ساکن سمنان در جریان عملیات ادلب توسط تروریست‌های تکفیری احرار الشام به شهادت رسیدند
امروز میتونست یه روز قشنگ دیگه باشه. با افتاب بیجونی که از پنجره ها روی فرش میفته و صدای کلاغ ها روی چنارهای بی برگ، یه روز ساکن ساده ی دوست داشتنی.
ولی امروز پر از تنشه. لرزش مولکول های هوا حس میشه و قلب ها تند میزنن. چون ممکنه خیلی زود این روز ساکن به اتیش کشیده بشه و ما به خاطر تصمیم هایی که بقیه تو جاهای دیگه ی دنیا میگیرن بی گناه بسوزیم.
#من_از_جنگ_وحشت_دارم
2- حسام الدین نظامی :
او اولین فرزند پسر داداش نظامی است .
قبل از انقلاب جوان ترین شهردار کشور در شهر تالش بوده و مدت کوتاهی بعد از انقلاب شهردار رشت شد .
وی هم اکنون در انگلستان ساکن است .

3- نظام الدین نظامی :
دومین فرزند پسر داداش نظامی ، معلم بازنشسته است و هم اکنون در هشتپر ساکن است .
او اولین معلم فارغ التحصیل رشته زمین شناسی در روستا است .

4- تاج الدین نظامی :
سومین فرزند پسر داداش نظامی ، ساکن انگلستان است .
وی طی رفت و آمد هایش به روستا مشغول
من فراموش شدمهیچ خریداری نیستنه دلی هست نه دلدارهواداری نیستساکن کوچه ی عشقیم ولی نیست صداآه ای خالق خوبی! چرا یاری نیست؟گفته بودم که دلم پیش کسی...نه! هیچ، هیچ!مرده ام من؟خاک سرد است؟چرا زاری نیست؟آی ای ساکن آن کوچه ی متروکه ی ما...پس کجایی که دلم را چو تو دلداری نیست؟هیچ میخوانی تو ای شاهد نومیدی منشعر زخمی شده ام را که سپهداری نیست؟خسته امزار شدمدور مشوحرف بزن...بس کن اینبار بیاتا دل و جانم بدهمتا نگویم که دگر هیچ خریداری نیست!
شعر: فاطمه اف
دارم به این فکر میکنم که چرا یزدیا اون اوایلی اومدن تو این منطقه ساکن شدن و رسیدن به تابستونش، مهاجرت نکردن برن یه جای دیگه ساکن بشن؟!! :| :|
پ.ن: در توصیف نوع گرماش باید عرض کنم که : از نظر من! یه پاکت زباله رو بکنین تنتون بشینین رو شعله پخش کن گاز، یه پاکت فریزرم بکشین سرتون در حالیکه سر یه شمع روشن توش باشه، بعد هر از چندگاهی یبارم سرتونو یه تکون مِلوئی به چپ و راست بدین که یه جریان هوایی ایجاد بشه :|
بدون شک مهمترین و پر کاربرد ترین روش جداسازی،روش کروماتوگرافی است.کروماتوگرافی به وسیله یک گیاهشناس روسی به نام‌توست، در اوایل قرن بیستم۱۹۰۳ کشف شد او از این تکنیک برای جداسازی رنگدانه های مختلف گیاهی مانند کلروفیل ها و گرانتوفیل ها استفاده کرد.
کروماتوگرافی گازی یکی از روشهای کروماتوگرافی است که برای جداسازی و بررسی مواد فرار برای تجزیه شدن آنها به کار می رود.
در کروماتوگرافی گازی، فاز گازی یک فاز بی اثر(برای مثال هلیم،نیتروژن ، آرگون
آشنایی با اصول الکتریسیته ساکن: الکتریسیته پدیده ای است که دیده نمی شود، ولی قادر است پدیده های فیزیکی بسیاری مانند حرارات، روشنایی، حرکت و مغناطیس را به وجود آورد. یونانی ها حدود دو هزار سال پیش کشف کردند که بر اثر مالش ماده ای به نام کهربا به جسمی دیگر، نیرویی در کهربا به وجود می آید که می تواند اجسامی مانند برگ خشک و براده های چوب را جذب کند. یونانی ها این گونه اجسام را که مانند کهربا عمل می کنند «الکتریک » نامیدند. کلمه الکتریسیته نیز از ک
اجرای کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک
کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک بر پایه رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمینی تغییر شکل یافته تولید و ارائه می گردد. در ساختار این محصول از نوعی عامل شیمیایی آلی استفاده گردیده که موجب هدایت الکتریسیته ساکن از سطح روکش به منابع تخلیه الکتریسیته ساکن (چاه ارت) می گردد.
با توجه به خصوصیات مکانیکی برجسته و قابلیت هدایت جریان الکتریسیته ساکن، امکان بکارگیری محصول، در پوشش کلیه سطوحی که هدایت الکتریسیته ساکن در آن بسیار حائ
                                 لا اله الا الله سبحان من خلق اللیل و النهار
بسم الله الرحمن الرحیم
اگر آیه زیر را چهل بار بر قدری روغن زیتون یا خود زیتون خواند و محل کوفتگی یا شکستگی را با آن
بپوشانند شفا یابد
قال من یحیی العظام و هی رمیم ( 78 یس)
برای ساکن نمودن جراحت سوره الطارق را در آب خوانده و جراحت را بشوید ساکن شده وباز نمی شود
برای حبس خون مثل زخم و جراحت آیه زیر را بر موضع بخواند:
بسم الله الرحمن الرحیم ما قطعتم من لینة او ترکتوها قائ
تجربه باربری شمال تهران با باربری ایفل .باربری ایفل با سالها تجربه در زمینه باربری شمال تهران بصورت شبانه روزی در خدمت شما شهروندان ساکن شمال تهران هست .
ما می کوشیم با ارائه بهترین خدمات در اتوبار شمال تهران رضایت 100 درصدی شما شهروندان ساکن شمال تهران را جلب کنیم.
بدون شک یکی از نام آشنا ترین اتوبار های تهران باربری ایفل است که در هفته  دها باربری شمال تهران را بر عهده دارد.
برای اطلاع از بهترین تعرفه باربری شمال تهران به صفحه باربری شمال ته
میگذرد زمان و من مانده ام ساکن.
کجاست ان سیال همیشگی؟
فردا روز بهتریع اینو همیشه مامانم میگه .                                                                                                   امضا:
                                                                                                                                                               مورچه امیدوار
میگذرد زمان و من مانده ام ساکن.
کجاست ان سیال همیشگی؟
فردا روز بهتریع اینو همیشه مامانم میگه .                                                                                                   امضا:
                                                                                                                                                               مورچه امیدوار

مرد "کارتن خواب" ساکن کمپ آزادی شد

پس از سالها حضور در کنار خیابانها و کوچه پسکوچه ها و داشتن چند نوع بیماری که باعث شده بود زمین گیر شودبا کمک خیرین عزیز سایت فرهاد داودوندیروز گذشته پنج شنبه 21 شهریور 1398 در بیمارستان بهبود بروجرد مورد عمل جراحی قرار گرفت وامروز ( جمعه ) با هماهنگی با آقای رضا الماسی مسوول محترم کمپ آزادی بروجردمرد "کارتن خواب" را موقتا برای یکی دو ماه ساکن این کمپ کردیمحالا دیگر سرپناهی دارد و توسط خیرین عزیز سایت فره
چنگیز خان مغول در پیشروی به سوی ایران به شهر بامیان رسید اما ساکنان آن مقاومت کرده و با تیر و منجنیق با مغولان جنگیدند، در این جنگ خونین به ناگاه تیری بر پسر جغتای که محبوب ترین نواده چنگیز بود اصابت کرد و او را هلاک نمود چنگیز خان چون شهر را بگشود دستور داد
«هر جانور که باشد از اصناف بنى آدم تا انواع بهائم تمامت را بکشند و ازیشان کس را اسیر نگیرند و تا بچّه در شکم مادر نگذارند و بعد ازین هیچ آفریده در آنجا ساکن نگردد و عمارت نکنند.» و آن را «ما
مکان نیوز - ایرنا- سازمان نقشه‌برداری کشور نقشه مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان- کنارک را منتشر کرد، این نقشه نشان داد که ۷۸ هزار و ۵۸۹ نفر ساکن مناطق سیل‌زده ساکن این منطقه هستند که ۴۷ هزار و ۲۶۱ ساکن مناطق شهری و ۳۱ هزار و ۳۲۸ ساکن مناطق روستایی را شامل می‌شود.
به گزارش سازمان نقشه برداری کشور، این نقشه با استفاده از جدیدترین تصاویر ماهواره‌ سنتینل ۱ از مناطق جنوبی کشور در روز ۲۲ دی ماه ۹۸ با استفاده از اطلاعات مکانی و جمعیتی موجود
بدان اى انسان، که دنیا، آرام گرفته ساکن در خود را مى‏‌کوچانَد و شادمانِ آسوده خاطر را دردمند مى‏‌سازد.آنچه ازدنیا پشت کرده و رفته است، باز نمى‏‌گردد و آنچه هم مى‏‌آید، معلوم نیست تا از آن حذر توان کرد. آرزوهایش دروغ و آمالش پوچ است.

مولا
با این که خودم تمام ۱۸سال زندگیم در بشاگرد ساکن بودم اما تا به حال فکرش را هم نکرده بودم که بشاگرد چند سال تمدن دارد؟؟مردم بشاگرد از چند سال پیش در میان این کوه های سر به فلک کشیده و دشتهای خشک ساکن شده اند؟؟
تا این که چند روز پیش در صفحات مجازی به عکسهایی با عنوان تاریخ و تمدن چندین هزارساله ی بشاگرد برخوردم که هنوز نمیدانم که واقعیت دارند یا نه؟؟؟
عکسهایی از ظروف سفالی منقوش پیدا شده در بشاگرد متعلق به سه هزار سال پیش از میلاد در موزه ی بزرگ
من خوبم، کار هم... ولی به قول الف نباید تو این مرحله ساکن بشم و اهدافااصلیم رورکنار بذارم چون اگه بمونم و به همین قانع بشم، دو سال بعد این کار دیگه راضیم نمیکنه...باید به این آرامش نسبی به چشم یه پلتفرم نگاه کنم برای صعود بعدیم. دارم براش تلاش میکنم.
ساره جانم 
امروز پیغام تو را دریافت کردم 
امروز بی قراری هایت بی تابی هایت به دستم رسید 
امروز پای به پای تو بی انکه بدانی رنج کشیدم و درد کشیدم و زجر کشیدم 
امروز نمیدانم در گذشته ی خودم غرق شدم یا حال و احوال تو اما زندگی ساکن ساکن بود و تو یک تصویر ثابت شده بودی گوشه ی زندگیم 
امروز با تمام وجودم میدیدم که در باتلاق گیر افتاده ی اما برای نجاتت هیچ کاری از دستم ساخته نبود 
جز دعا دعا کردن جز اینکه امیدم به این باشد که خودت گلیمت را از این باتل
جامعه القرآن الکریم  واحد برادران استان همدان جهت تکمیل کادر آموزشی و اداری خود به نیرو های زیر نیاز دارد:
مسئول اداری مالی: جهت شعبه شهرک مدنی * ساعت کاری : روزهای زوج ساعت 17-20 * نیروی مورد نظر باید الزاما ساکن شهرک مدنی و ترجیحا فاز 2 باشد
مربی ترجمه و مفاهیم قرآن کریم : جهت شعبه مهدیه * ساعت کاری عصر روهای زوج * مورد نظر باید الزاما ساکن خیابان مهدیه و حومه باشد.
*شماره تماس جهت هماهنگی برای مصاحبه حضوری :
 38262005  روزهای زوج ساعت 16-19
09915113786   روز
یکی از اقوام دور که یه آقای جوان سی و چند ساله متخصص قلب و ساکن امریکاست، چند روز پیش برای دیدن خانواده ش اومده ایران. حالا دو روز پیش تصادف کرده رفته توو کما!
شانسه تقدیره بی احتیاطیه هرچی که هست یعنی بخواد اتفاق بیفته میفته. از اون سر دنیا دنبالت میاد تا یه جا گیرت بندازه :/
میلگرد فولاد MO40

دمای آنیل
فولاد mo40 را 800 – 850 درجه سانتی گراد حرارت دهید و حرارت را تا زمانی که در تمام بخش های فولاد به طور یکسان منتقل شود نگهدارید و سپس در کوره آن را خنک کنید.
دمای برگشت (Tempering)
در صورت لزوم، مجددا فولاد mo40 را 550 تا 700 درجه سانتی گراد حرارت دهید، و حرارت را تا زمانی که در تمام بخش های فولاد به طور یکسان منتقل شود نگهدارید، سپس به مدت یک ساعت هر 25 میلی متر از فولاد را در آب خیس کنید و در هوای ساکن خنک کنید.

نرمالیزه کردن (Normal
جانا خریدار تو ام خواهی نخواهی
مومن به ایمان تو ام فی کل حال
انی گدا ابن الگدا ابن الگدایم
انت الرضا ابن الرضا ابن الرضایی
من گمرهم در چاه ظلمانی اسیرم
تو هادیی و رهنمایی گمرهانی
پاکیزه ای آیه ی تطهیر شانت
پاکیزگان را پیشوا و مقتدایی
سلام بر چهارمین علی - دهمین رضا - ساکن سامرا - النقی - امام هادی
به دو همکار خانم/آقا 
بصورت پاره وقت یا تمام وقت
اشنا به زبان های خارجی و مجرب یا علاقمند به تجارت در عرصه بین المللی نیازمندیم. 
یا ساکن تهران باشن یا بتونن در موارد لزوم به تهران رفت و امد داشته باشند! 

نام و شماره تماس و سن و مختصری از خودتون رو کامنت خصوصی بگذارید تماس میگیرم باهاتون :) 
دیشب آنجا بودیم، در تشییع جنازه ی کودکی که تو بودی. 
چشمان بسته ی مادرت، صدای کریه خنده ات و سرمای ساکن گورستان؛ خاطراتی که گوشت حرام مغزم را خام، خام می خورند.
چشمانم آماس کرده اند، از شدت اشک هایی که جاری نمی شوند و فریاد ناتوانی بر پرده ی گوشهایم ناخن می کشد؛
کاش آرزو می کردم که طور دیگری می شد.
چهره های منحصر به فرد اسفادآقای غلامحیدر کریمی آقای غلامحیدر کریمی که به تازه گی به سفر کربلا مشرف شده است  فردی شوخ طبع و پرتلاش که از سال ۷۰ ساکن مشهد استو از همان سالهای اولیه هیات و دوره قرآنی خانگی ،مشارکت فعال در این زمینه داشته  و در امورات عمومی و مناسب های ۲۸ صفر بعنوان هماهنگ کننده و انتظامات مشارکت فعال داشته است .ایشان هم اکنون ساکن گلبهار است و آنچه بعنوان ویژگی انحصاری و امتیاز می توان برای ایشان نام بردتخصص در تولید مواد رزین
تقریبا چهار پنج ماهی می شود که یک همسایه ی جدید برایمان آمده. ساکن ِ طبقه ی خود ماست. از قضا، همکار پدر هم هست. از کرمان آمده. مرد سن و سال داری ست اما بچه اش خیلی کم سن و سال است. حوالی 14-15 سال پیش دانشجوی دکتری بوده.
 امروز عصر، دم در ورودی آپارتمان دیدیمش. به پدر گفت از وقتی که آمده این اولین باری ست که فرصت پیدا کرده این اطراف را نگاه کند و چه قدر فضای محل و طبیعت محل به نظرش زیبا آمده. خیلی تعجب کرذم از حرفش. فکر کن پنج ماه ساکن ِ منطقه ای باشی و
ای که می پرسی نشان عشق چیست ؟
عشق چیزی جز ظهور مهر نیست.
عشق یعنی مشکلی اسان کنی
دردی از در مانده ای درمان کنی.

در میان این همه غوغا و شر
عشق یعنی کاهش رنج بشر
عشق یعنی گل به جای خار باش
پل به جای این همه دیوار باش

عشق یعنی تشنه ای خود نیز اگر
واگذاری اب را ، بر تشنه تر 
عشق یعنی دشت گل کاری شده
در کویری چشمه ای جاری شده

عشق یعنی ترش را شیرین کنی
عشق یعنی نیش را نوشین کنی
هر کجا عشق اید و ساکن شود
هر چه نا ممکن بود ، ممکن شود
حدود ساعت یک و نیم بعد از ظهر بیست و هفتِ اردیبهشت، بعد از بیرون اومدن از دانشکده‌ی «نون»، احساس رضایت کردم. خیلی خیلی عجیب بود. یکی از major conflictهای «ده» سال اخیر زندگیم رفع شده بود و در حال جلو رفتن بودم و نه ساکن. من واقعاً حدود ده سال بود که تقریباً هیچ دستاوردی برام رضایت‌بخش نبود. یک صفحه‌ی سیاه پررنگ با چند تا نقطه‌ی روشن، هنوز راستش متعجبم.
به یاد نمیارم چی باید بنویسم
چیزهای به زعم من مهمی ک فراموش میکنم بنویسم اما شبحش توی سرم میگرده
...
باید روزی بشینم و فکر کنم
روزی ک ته نشین شده باشم
ذهنم شربت خاکشیره
تا میاد ساکن بشه کسی همش میزنه
حال و آینده من الان گیر همین ته نشین شدنه
نمیشه ک نمیشه
فاک

نام:محسن ابراهیم زاده
تاریخ تولد:17 شهریور 1366
محل تولد:تربت حیدریه
سبک : پاپ
پیشه:خواننده و آهنگساز
سال های فعالیت:1389-اکنون

------------------------------------------
زندگینامه محسن ابراهیم زاده
محسن ابراهیم زاده 17 شهریور سال 1366 در تربت حیدریه متولد شد. مدتی در کرج ساکن بود ولی در حال حاضر ساکن قلعه حسن خان (شهر قدس) می باشد، اولین بار بطور جدی صدایش در تیتراژ برنامه مهتاب از شبکه تهران شنیده شد، او در سال 96 برای برنامه مهتاب شبکه تهران تیتراژ ویدیویی خواند که ب
سلاممن کلا چیز زیادی ادبیات و نویسندگی نمی دونم,فقط خسته شدم از این که  احساسم درباره اتفاقات اطرافم بروز ندادم دنبال  جایی بودم که بتونم راحت حرف بزنم ,دلخوری پیش بیاد.
فکر می کنم اول باید خودم معرفی کنم; 
سن:20       متولد:تهران        ساکن:تهران         جنسیت:مذکر      شغل: دانشجو 
حاجی اولین سالی بود که به حج مشرف شده بود کنار بیت الله الحرام جوانی کنارش نشسته بود. سوال کرده بود از کجا آمده ای حاجی گفته بود از ایران. در جواب متقابل شنیده بود که از حوالی مدیترانه آمده است. بعد جوان گفته بود سال آینده نمی توانی بیایی حج. ولی از سال بعد هر سال خواهی آمد. حاجی دوسال بعد شد مدیر کاروان و  همه ساله حج مشرف می شود. 
بسم الله الرحمن الرحیم
هرکه این سوره را بخواند از دین وقرض دنیا رها شود این سوره هفتاد نوع بلا که خوارترین آنها جنون و جذام و برص است را رفع می کند هرکه بخواند در بهشت عدن که وسط بهشت است ساکن شود وبه او مزد کسی را دهند که در وقت مرگ وصیت نیکو کرده است هرکه این سوره را در دیوار باغ نهد میوه آن زیاد شود و ا گر در منزل خصم قرار دهند جماعتشا ن متفرق شود
اسمتونه
 از حروف زیر باید برای جایگزینی حروف اسمتون استفاده کنید
xکپی ممنوعهx
حرف 'ب'
با ㅂ بنویسید
حرف 'ج' و 'ز' و 'ژ'
با ㅈ بنویسید
کره ای حرفی برای ز یا ژ ندارن و این حرف جایگزین اوناست
بقیه ادامه مطلب ...
حرف 'د'
با ㄷ بنویسید
حرف 'م'
با ㅁ بنویسید

حرف 'ن'
با ㄴ بنویسید

حرف 'نگ' و 'همزه' و 'ع' 
با ㅇ بنویسید

حرف 'ک' و 'گ'
با ㄱ بنویسید

حرف 'ه' و 'ح'
با ㅎ بنویسید

حرف 'خ'
با ㅎ یا ㅋ بنویسید
کره ایا حرف خ ندارند اونو ک تلفظ میکنن اما یه جاهایی با ㅎ مینویسن
اما بیش
فراگیری رویش قارچ ترافل در کشور ایران 
در سه ماهه ابتدا همین سال بیشتراز ۳۵ بدن قارچ ترافل ساکن ایجاد شده در میدان های جنگلی بخشها زاگرس و استان های شمالی به کشورهای اروپایی صادر شد . 
ارزش ترافل سیاه ساکن موسوم به Aestivum در بازار داخلی هر کیلوگرم دربین ۳۵ تا ۱۰۰ هزار تومان و در بازارهای فی مابین المللی ۱ . ۵ تا ۶ میلیون تومان خرید و فروش می شود , اذعان کرد : ایجاد قارچ ترافل یکی‌از مصادیق اجرایی شدن برنامه اقتصادی مقاومتی و اقتصاد درونزا و برون
همیشه دانشگاه رو یه جای خیلی باحال میدونستم .
برعکس چیزی که الان داره اتفاق میفته.
ظاهرا یه پسر عرب کسخول ساکن استرالیا میخواد بلند شه بیاد ایران یه دختر بگیره برگرده اونجا و خب بزنه تو سرش تا آخر عمر.
و خب ظاهرا یه دختر شبیه من میخواد. و خالم اینا منو براش در نظر گرفتن.
ولی جرات نداشته مستقیم به مامانم بگن. 
آره دیگه.
شت:/
انا لله و انا الیه راجعون
با نهایت تأسف و تأثر به اطلاع همشهریان عزیز می رسانیم شادروان ، مسلم ملکوتی خالدی بزرگ خاندان ملکوتی ساکن  شهر کاشان به علت کهولت سن دارفانی را وداع گفت و به دیدار معبود شتافت . 
مدیریت و هیئت تحریریه ی خالدنیوز ، درگذشت این پدر مهربان را صمیمانه تسلیت عرض می نماید . 
روحش شاد و یادش گرامی #درگذشتگان_خالدآباد
دانلود مقاله لکتریسیته ساکن

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
نام فایل : دانلود تحقیق
تعداد صفحات : 7 
فرمت : فایل ورد قابل ادیت  doc

برای نمونه میتوانید 2 صفحه از این فایل را در زیر مطالعه کنید. برای خرید فایل کامل به انتهای صفحه مراجعه نمایید

اگر کاری که ما برای جابجایی بار الکتریکی ( با سرعت ثابت ) انجام می‌دهیم مثبت باشد (0w > ) انرژی پتانسیل بار افزایش می‌یابد یعنی 0 >u و u>uمی‌شود.
در صورتی که کار انجام شده توسط ما منفی می شود. (0w > ) ان
هی دنیا ! حواست هست که تو چه قدر به ماها بدهکاری و عین خیالت نیست؟
 کلی روز خوب بهمون بدهکاری،  به من یه جور ، به اون پسر فارغ التحصیل بی کار یه جور ، به اون مرد 50 ساله که در آستانه ی دهه ی ششم زندگیش پشتوانه ی مالی نداره یه جور ، به اون بچه ی پشت کنکوری که آینده ی مبهم گذاشتی تو کاسه اش یه جور ، به اون مادر صبور که پای قد کشیدن فرزنداش از خودش مایه میذاره یه جور...
تو به مردم ساکن این مختصات جغرافیایی بیشتر  از جای دیگه بدهکاری ! و خب ذاتت هم درست مث
امروزم شروع شد. از ساعت هفت اما من دیرتر شروع کردم خب بلافاصله بعد بیدار شدن کیف نمیده کار کردن یه خورده ادم زمان میخواد تا لود بشه :دی. قرار بود امروز فقط زبان بخونم اما نظرم عوض شد. کتاب جدید شروع میکنم حتی اگه زیاد طولانی نرسم بخونمش. کتاب جدید اسمش هست تاریخ فلسفه ـ از دکارت تا لایب نیتس ـ ، نوشتهٔ فردریک چارلز کاپلستون ، ترجمهٔ غلامرضا اعوانی نشر علمی فرهنگی. خب از اسمش که معلومه راجع به چی هست. یکی از کتابای منابع ست برای خوندن فلسفه. دیگه
محسن ابراهیم زاده 17 شهریور سال 1366 در تربت حیدریه متولد شد. مدتی در
کرج ساکن بود ولی در حال حاضر ساکن قلعه حسن خان (شهر قدس) می باشد، اولین
بار بطور جدی صدایش در تیتراژ برنامه مهتاب از شبکه تهران شنیده شد، او در
سال 96 برای برنامه مهتاب شبکه تهران تیتراژ ویدیویی خواند که به شدت وی
را به محبوبیت و شهرت رساند، نام این آهنگ سال نو می باشد.جا پای پاشاییفرم
خواندن و استقبال مردم می تواند از وی مرتضی پاشایی 2 را بسازد، چه بسا
مهدی کرد نیز در شکل گیری
بود و رفت..
طاقت بی تابیم را؛ او شکیبا
بود و رفت..
گر زمانی بانگ میزد بر سرم؛
زنگ خزان؛؛
ساقهء زرد خیالم را شکوفا
بود و رفت..
از شمیمش مینمود او اهل این
منزل نبود؛؛
ساکن فردوس بود؛ از شاخ
طوبا(طوبی) بود و رفت....
غم مخور"محزون"؛ مگو
یارم کجاست؟؛؛
پر کشید بر آسمانها؛ چونکه
عنقا بود و رفت...
#ناهید_غلمانی_خامنه
Add a commentمشاهده مطلب در کانال
❇️ دوربین مخفی دیگری از Karim Jovian در مورد مسلمانی در امریکا که نیاز به کمک دارد. آیا رهگذران به او کمک می‌کنند یا خیر؟ کریم جویان از فعالین مسلمان در یوتیوب و ساکن امریکا است. وی همواره به دنبال زدودن تصورات غلط مردم امریکا از مسلمانان است.
ادامه مطلب
خیره شو 
اتفاقات بزرگ آرام رخ می دهد 
مصل عشق های عمیق 
سریع نیستند 
شاید فکر کنی همه چیز ساکن است 
اما باید خیره شوی 
تا لحظه لحظه حرکتش را ببینی و کیفش را کنی 
آرام باش 
دوست داشتن صبوری می خواهد 
تمرین اهتسگی می خواهد 

مثل یک طلوع 
مثل یک غروب 
مثل یک سال نو شدن که از فروردین تا فروردین هر روز هروز ارام ارام اتفاق می افتد و در یک لحظه نتیجه حاصل می شود 
در یک لحظه روز می شود و دیگر شب نیست 
در یک لحظه ماه پشت اببر ها می رود و کم کم پنه
خرید سنگ تراورتن قهوه ای در اصفهاناگر تصمیم خرید سنگ تراورتن قهو ه ای را دارید به شما توصیه می کنیم، در صورتی که ساکن استان اصفهان یا شهر های دیگر هستید، از بین انواع مختلف محصولهای مجموعه ی ما در شهر اصفهان سنگ تراورتن با ویژگی های مدنظر خود را جستجو نموده وبا ماتماس بگیرید. ضمنا خاطر نشان میکنیم که در امر خرید سنگ تراورتن قهو ه ای و یاهر نمونه سنگ دیگری که مد نظر شما باشد.میتوانید جهت سهولت در امرخرید باما در تماس باشید. ۰۹۱۳۵۵۶۶۴۷۷ زارعی
سلام ماجرای واقعی که یکی از دوستان ساکن یزد برایم فرستاده بدون دخل و تصرف خدمتتان نقل می‌کنم:
((دل به یار و سر به کار ))
روایت یک داستان واقعی!!
چند روز پیش کیف مدرسه ای پسر و دخترم رو دادم برای تعمیرات. نو بودند ولی بند حمایل و یکی از زیپ های هرکدوم خراب شده بود.«کاغذ رسید» رو از تعمیرکار تحویل گرفتم و قرار شد یکی دو روزه تعمیرشون کنه و تحویلم بده. دو روز بعد، حدود ساعت ۱۱ شب برای تحویل کیف ها مراجعه کردم
ادامه مطلب
فروش سنگ تراورتن قهوه ای دراصفهاناگر تصمیم خرید سنگ تراورتن قهو ه ای را دارید به شما توصیه می کنیم، در صورتی که ساکن استان اصفهان یا شهر های دیگر هستید، از بین انواع مختلف محصولهای مجموعه ی ما در شهر اصفهان سنگ تراورتن با ویژگی های مدنظر خود را جستجو نموده وبا ماتماس بگیرید. ضمنا خاطر نشان میکنیم که در امر خرید سنگ تراورتن قهو ه ای و یاهر نمونه سنگ دیگری که مد نظر شما باشد.میتوانید جهت سهولت در امرخرید باما در تماس باشید. ۰۹۱۳۵۵۶۶۴۷۷ زارعی.
طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در زمینه ورود و خروج به شهرها همچنان ادامه دارد.
خودروها نمی‌توانند از استان‌ محل سکونت مالک خودرو خارج شوند و صرفاً افراد ساکن، اجازه ورود به هر شهر را دارند./شبکه خبر
یکشنبه ، ۲۴ فروردین ۹۹@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
جاذبه های دیدنی و تاریخی مذهبی در شهر مشهد تنها تعلق به مسلمانان ندارد. یکی از جاذبه های گردشگری در این شهر که در تور مشهد از اصفهان بازدید از آن خالی از لطف نمی باشد، کلیسای مسروپ است که در این مطلب در اصفهان تور به آن پرداخته ایم.

کلیسای مسروپ مقدس که در میدان دهم دی شهر مشهد قرار دارد در سال ۱۹۴۱ میلادی توسط ارامنه ساکن همان شهر بنا گردیده است. پلان کلیسا بازیلیک ستوندار بشکل مستطیل در جهت شرق به غرب است که محراب آن در قسمت شرقی قرار دارد.
بر چهره اش نگر که بود سرد و‌ بی فروغ
بر چهره اش نگر که ندارد نشاط و‌ روح
اما بود به چهره هنوز از زمان پیش
وی را اثر ز نیت و‌همت نه کم نه بیش
اینک که منجمد شده آن سیل پرخروش
بر ورطه ای معلق وباشد دگر خموش
عاری بود ز غرش ترس آفرین پیش
جاری بود به ظاهر و ساکن درون خویش
'' یه وگه نی باراتینسکی شاعر روس ''
«درد که تنها در نسوج آدمی پرسه نمی‌زند. گاهی هم ساکن اشیاء می‌گردد. حتی ممکن است در قاب عکسی منزل کند یا حتی در الفاظ یک صدا. باید کلمه بهترین مکان برای سکونت درد باشد که آدمی رنجش را در کلمه مستحیل می‌کند و بر صفحات کاغذ می‌نویسد تا درد را دور از خود محبوس کلمات کند.»
#رود راوی، ابوتراب خسروی
خوابم نمی برد، نشسته ام درون خودم و به این فکر میکنم که چرا هیچ آهنگی در من نمی نوازد؟! چرا هیچ کاری مرا به حرکت وا نمی دارد؟! 
شاید مرده باشم!  دم به دم ساعت را نگاه میکنم و می بینم که زمان می گذرد. ثانیه ها از پی هم می روند و می آیند ولی درون من همه چیز ساکت و ساکن می ماند. 
خوابم نمی برد بی آنکه بدانم چه چیز مرا بی خواب کرده.  بی آنکه چیزی بخواهم بی آنکه اندیشه یا احساسی مرا درگیر کرده باشد، گویی پر از هیچم و بی تفاوت، حیرانم که چرا قدرت این حجم ان
وقف :
    وقف یعنی ایستادن ، توقف کردن ودر نگ کردن ودر اصطلاح تجوید جداساختن کلمه از مابعدآن است وضد آن وصل است ومیانه وقف و وصل سکت می باشد .
اکنون باید به دو سوال پاسخ داد .
الف ): کجا وقف کنیم ؟   
•1-    آخر آیه محل وقف است .
•2-    برسر رموز سبحاوندی وقف می کنیم.
•-         م    وقف لازم  یعنی 100% وقف شود.
•-         ط   وقف مطلق یعنی 80 % وقف شود .
•-         ج   وقف جایز یعنی 60% وقف شود.
•-          ز   وقف مُجَوَّز یعنی 50% وقف شود .
•-         ص
دانلود دوبله فارسی فیلم The Thirty Nine Steps 1978
در سال 1914 "ریچارد هنای" مهندس معدنی است که قبل از بازگشت به آفریقای جنوبی مدت کمی در بریتانیا ساکن می شود.اما وقتی همسایه پیر او کلنل "اسکادر" با عجله به اتاق او وارد می شود و داستانی مبنی بر اینکه جاسوسان آلمان در کشور مخفی شده و برنامه ای برای شروع دوباره جنگ جهانی اول دارند او به شدن شوکه می شود...
نام پارسی فیلم : نه پله
این مطلب قسمتی از مطالعات شخصی ام درباره مهاجران ایرانی ساکن برخی از کشورهای اروپایی است که در یکسال گذشته مشغول انجام آن بوده‌ام. بخش های دیگری از این پژوهش به تدریج منتشر خواهد شد. برای خواندن متن روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک مطالعه مطلب

ناراحتم دوست عزیزم . آنقدر که نمیتوانی فکرش را بکنی. به قول خودت آن سرزندگی را ندارم . باور کن نمیدانم چه بلایی سرم آمده . نمیدانم همیشه اینگونه بوده ام یا اینکه این یک خصوصیت جدید است. من ... واقعیت این است که من ... واقعیت این است که تو....تو حتی تو نیستی.تو تنها خیالی هستی، سرد و منجمد. و من روح سرگردانی که سرگردانی را، اندوه را، زندگی میکند.
دلم برای نداشته هایم تنگ شده . خنده دار است . چیزی را هرگز نداشته باشی و دلت برایش تنگ شده باشد .برای چیزی که
 امام باقر ع فرماید رسولخداص فرمود هرکه خواهد مانند پیغمبران زندگی کند و مانند شهیدان بمیرد و در بهشتی که  خدای رحمن کاشته ساکن شود باید از علی  ع پیروی کند وبا دوست او دوستی کند و با مامان پس از وی اقتدا کند زیرا ایشان عترت  م نند و از طینت من آفریده شده اند خدایا فهم و علم مرا بایشان روزی کن وای بر آنها که از امت من مخالف ایشان باشند خدایا شفاعت مرا بانها مر سان خدایا مارا هم توفیق پیروی علی و دوستی دوستانش و رسیدن بشفاعت رسولت عطا فرما 
کلاهبردار صدرا راثی یا همان ناصر راثی قیاس ساکن تبریز رشدیه چند سال است در قالب خوانندگی و ساخت موزیک های گوش خراش و خرید فالوئر فیک نام خود را بعنوان خواننده جا زده است اما شغل اصلی وی چیست؟

این فرد از طریق جعل مدارک پزشکی به کلاهبرداری مشغول است و خوانندگی را به عنوان پوشش اعمال خود انتخاب کرده است.
◀تصویری که میبینید مربوط به عقد دختر ۹ ساله با پسر ۲۲ ساله هست.طبق گفته پدر و مادر دختر قرار هست این ها شش سال دیگر با هم اردواج کنند. این دو ساکن منطقه بهمئی استان کهگلویه و بویر احمد هستند. دادستانی قوه قضایه به این پرونده رجوع کرده و در دست بررسی هست.از نظر من این نوع ازدواج ها و عقدها در این سن کم بخصوص برای دختر ۹ ساله مناسب نیست.
صدای تیک تاک ساعت ، صدای قابله شستن مامان ، صدای پرنده های ساکن در درخت جلوی خانه ، صدای رفت و آمد ماشین ها . و آسمان آبی که انگار کودکی پشمک های چسبان خود را به سمت آن پرتاب کرده . و من درحالی که جزوه ی شیمی دستمه و قسم به ساعت هشت و نیم صبح که دلخواه ترین ساعت برای بیدار شدنه : )
* البته الان که آسمون ابری شده اونم از نوع خاکستری کم رنگش ^-^
28تا کشور اروپایی کمک چندرغازشونو توی بوق و کرنا کردند که بعله!! ما هم به سیل زده هاتون کمک کردیم!
بدتر آنکه بعضیا در داخل و شبکه های ماهواره این صدقه گداهای ایران رو با آب و تاب تعریف میکنند.. 
و جالبتر آنکه هدیه دیروز یک لبنانی ساکن بعلبک تقریبا معادل کمک همه این کشورا بوده.
اونایی که عاشق چشم آبیهای اروپا ن و میگفتن نه غزه نه لبنان توی افق محو شدن.

بی دوست شبی نیست که دیوانه نباشیممستیم اگر ساکن میخانه نباشیمما را چه غم ار باده نباشد، که دمی نیستاز عمر که با نالۀ مستانه نباشیمسرگشتۀ محضیم و در این وادیِ حیرتعاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیمچون می نرسد دست به دامان حقیقتسهل است اگر در پی افسانه نباشیمهر شب به دعا می طلبیم اینکه نیایدآن روز که ما در غم جانانه نباشیم#مهدی_اخوان_ثالث
تقریبا چهار پنج ماهی می شود که یک همسایه ی جدید برایمان آمده. ساکن ِ طبقه ی خود ماست. از قضا، همکار پدر هم هست. از کرمان آمده. مرد سن و سال داری ست اما بچه اش خیلی کم سن و سال است. حوالی 14-15 سال پیش دانشجوی دکتری بوده.
 امروز عصر، دم در ورودی آپارتمان دیدیمش. به پدر گفت از وقتی که آمده این اولین باری ست که فرصت پیدا کرده این اطراف را نگاه کند و چه قدر فضای محل و طبیعت محل به نظرش زیبا آمده. خیلی تعجب کرذم از حرفش. فکر کن پنج ماه ساکن ِ منطقه ای باشی و
امام باقر ع فرماید رسولخدا ص فرمود هر که خواهد مانند پیغمبران زندگی کند و مانند شهیدان بمیرد و در بهشتی که خدای رحمن کاشته ساکن شود باید از علی پیروی کند و با  دوست او دوستی کند و با مامان پس از وی اقتدا کند زیرا ایشان عترت من ند و از طینت من آفریده شده اند خدایا فهم و علم مرا بایشان روزی کن وای بر آنها که از امت من مخالف ایشان باشند خدایا شفاعت مرا به آنها  مر سان خدایا مارا هم توفیق پیروی علی و دوستی دوستانش و رسیدن ب شفاعت رسولت عطا فرما  
اذا اشتدد شوقی زورته قبرک باکیا ***
                          انوح و لااراک مو جاوبی
  ایا ساکن اصحرا علمتنی  البکا    ***
                 وحذنوک انسانی جمیع المصایبی 
 ولو کنت  عنی  فی  تراب    مغیبا  ***    
                 وماحبک عن قلب الحزین بذاهبی                     
دنیا می گذرد . حتی درختانی که ریشه هایشان در اعماق زمین جا خوش کرده اند ، از این جاده می گذرند . من و تو هم یک روز غریبانه از اینجا می گذریم .
چرا ایستاده ای ؟ اگر دل به راه ندهی و قدم در جاده نگذاری همیشه ساکن خواهی ماند . سنگین از گرد وغباری کهنه .
اگر قرار باشد که بی هیچ حرکتی بایستی تا نسیم و باد و طوفان تنت را بیهوده صیقل بدهند ، با یک برگ سفید چه فرقی دارید ؟ برگی که در ان شعری عاشقانه نوشته نشده باشد . همان بهتر که در شعله های پاییز بسوزد .

ادام
در یک گروه کاملا پسرونه از دوستام (همگی حدود 30 الی 35 ساله)، دو هفتۀ پیش، مکالمه ای شکل گرفت که من بازندۀ نهایی بحث بودم و جوابی برای دو نفر دیگۀ این بحث نداشتم:
ابوالفضل: یک شخصیت کاملا مذهبی و ولایی ساکن امریکا - کسی که خودارضایی و اعتیاد به پورن رو گناه نابخشودنی میدونه. و هم و غمّش اینه که به من راهی غیر از این راه معرفی کنه.
مهرداد: یک شخصیت آتئیست کاملا ضد خدا. ساکن اروپا. دارای روابط آزاد. که برعکس ابوالفضل هیچ مشکلی با اون دو بحثی که گفتم ند
یه نفر تو زندگیم هست که از فکر نبودنش غرق وحشت میشم...
یکی هست که به خاطرش از دنیا میگذرم...
یکی هست که...بهش اعتماد دارم...

خوشحالم که این یه نفرو پیدا کردم...کسی که لبخند زدنو بهم یاد داد...
بهم فهموند قدرت واقعی چیه...
باعث شد بفهمم هنوزم ترسو ام...

و از همه مهم تر...
کسی که
"تنها ساکن قلبمه"
دفتر وکیل در فردیس
احتمالا ساکن فردیس یا شهرک های نزدیک فردیس کرج مثل اندیشه منظریه ملارد سرآسیاب شهرک بنفشه مشکین دشت و ... هستید که در سایت وکیل در جستجوی دفتر وکیل در فردیس هستید. یا اینکه ساکن شهر یا منطقه ای دیگر از استان تهران یا البرز هستید و کار یا مشکل حقوقی در منطقه فردیس کرج در جریان است. در هر دو صورت به حضور در دفتر وکیل در فردیس نیاز دارید. در دفتر وکیل در فردیس معمولا همانند بیشتر دفاتر وکالت در تهران و کرج ، چند وکیل با تخصص های م
از چپو کردنِ این خانه خجالت نکشیداز منِ ساکن ویرانه خجالت نکشید
مملکت را بفروشید به روسیه و چیناصلا از مردمِ بی خانه خجالت نکشید
مرد و زن را به فروشِ بدن انداخته ایداز فروشِ تنِ ریحانه خجالت نکشید
خرج نوسازیِ لبنان و یمن را بدهیداز مریوان و بم و بانه خجالت نکشید
خاکمان را اگر از بابِ وِتو کردن هاباج دادید به بیگانه،خجالت نکشید
صد برابر شده اجناس،کما فی السابقموقع دادن یارانه خجالت نکشید
نامِ ما را بگذارید نفوذی،خس و خاکمثل آن مردک دیوانه
به آپاندیس فشار بدی وارد میشود.اون معمولا به عنوان بخشی از بدن تلقی میشود که عملکردش را میلیون ها سال پیش از دست داده است.تنها کاری که میتواند انجام‌ دهد این است که گاه وبیگاه آلوده شود و آپاندیسیت(تورم آپاندیس) را ایجاد کند. با این حال اخیراً کشف شده است که آپاندیس برای باکتری هایی که به عملکرد دستگاه گوارش شما کمک می کنند بسیار مفید است.آنها ازش استفاده میکنند تا از فشار فعالیت دیوانه وار روده بکاهد ، جایی برای پرورش و کمک به نگهداری باکتر
اگر شما هم ساکن منطقه بلوار تعاون تهران هستید و نیاز به خدمات باربری دارید و هنوز سردرگم هستید، می توانید انجام تمام امور باربری خود را به باربری بلوار تعاون بسپارید. ما در کار خود کاملاً حرفه ای هستیم و تمام تلاش ما جلب رضایت و خشنودی شما می باشد. باربری در محدوده بلوار […] باربری بلوار تعاون
منبع : سپند بار
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

السلام علیک یا ساکن کربلا ...
علی اکبرم ...
برخیز ز جا و آبرویم را بخر ...
شب جمعه طائره جنان دور شیش گوشَت ...
گوشه ای از
+گم شده‌ام. در برهوتی سرگردانم... نمی‌دانم از کدام راه آمده‌ام و حالا کدام راه را پیش بگیرم. در این کویر، بی‌لیدرِ ماهر چگونه قدم بردارم؟ یک فرد محلی که منطقه را بشناسد که از جهت ستاره‌ها، با شناخت منطقه بتواند کمکم کند، نیست. پیدا نمی‌کنم. انگار همه‌ی این‌ها بیگانه‌اند...تشنه‌ام... پاهایم بین نمک‌ها فرو می‌رود..از ترس اینکه بیش‌تر از این فرو نروم؛ این‌ پا و آن‌ پا می‌کنم.   با این پا و آن پا کردن‌هایم،  بیش‌تر فرو می‌روم و ساکن‌تر
چشم هام بین رنگ ها دو دو میکرد. روی بعضی شون مکث می کردم و تصور می کردم طرح بافتم با این رنگ چجوری میشه؟ به خانم فروشنده گفتم چقدر رنگ... کار مارو سخت کردین حسابی. سرش شلوغ بود، ولی باحوصله و مهربون. خودشو انداخت وسط رویای من:
-چی میخوای ببافی؟
+پتو، پتوی نوزاد
لبخند نشست روی لبش و پرسید: دختره یا پسر؟
مکث کردم...به چشم های زیبای دختر فروشنده خیره شدم، دنیا در اون مغازه شلوغ و پر سر و صدا، لحظه ای ساکن شد، صداها محو شدن، نه چیزی می دیدم، نه چیزی می ش
تا حالا استخر نرفتم و شنا کردن بلد نیستم بماند که دلیلش این بوده که شرایط رفتنشو نداشتم، من ترس از این دارم که خفه بشم توش حتی فکر میکنم ممکنه جک و جونوری توش پیدا بشه منو بخوره :/ واقعا میگم اینو! 
ولی این چند روزه انقدر فشار عصبی کشیدم و بعد 2 روز متوالی سردرد و یه شب خون گریه کردن هام و خفه کردن خودم با طراحی، چنان احساس سنگینی میکنم توی سرم و بدنم داغه که دلم میخواد یا سرمو جدا کنن بندازن دور که دیگه به چیزی فکر نکنم و از پیش تعیین نکنم ته ماج
ساکنان ملک اعظم: خاطرات آدم هایی آسمانی که دل از زمین خاکی کنده اند.
ساکنان ملک اعظم : سعید عاکف
معرفی:
ما ساکن زمینیم و چشممان دنبال ماشین وخانه ومدل لبا س ومو وآخرین فیلم و….اینها است اما بعضی ها همه ی دنیای ما مثل یک آدامس است برایشان. کمی می جوند شیرینی اش که تمام شد با بی خیالی دورش می اندازند. اصلاً هم غصه نمی خورند چون ساکن آسمانند. اگر می خواهی مثل آنها آزاده زندگی کنی خاطراتشان را بخوان و فکر کن.
بریده کتاب(۱):
دختر یک آدم طاغوتی بود یک ر

آب بعد از هوا مهم ترین ماده ی مورد نیاز موجودات زنده است آب از منابع مهم محیط زیست است و زندگی و سلامت همه ی موجودات زنده اعم از انسان ها ، گیاهان و جانوران به وجود آن بستگی دارد.بیش از سه چهارم کره ی زمین را آب فراگرفته است اما بیشتر این آب ها دارای نمک می باشند و تنها یک درصد کل آب های موجود،آب شیرین و قابل استفاده است.تمامی نیازهای انسان ها،گیاهان و جانوران ساکن در خشکی و 90% آب آشامیدنی انسان ها از همین مقدار تامین می شود .
ادامه مطلب
#فوریتایید ابتلای ۳ مورد جدید به #کرونا ویروس/ به اماکن زیارتی نرویدرییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت:بر اساس شواهد آزمایشگاهی، ابتلای سه نفر از بیماران بستری در قم و اراک به کرووید ۱۹ تایید شده و بیماران مذکور در حال حاضر در بیمارستان تحت مراقبت قرار دارندهر سه بیمار تابعیت ایرانی داشته و فرد مبتلا در اراک نیز ساکن قم و از همکاران پزشک ما است. /ایسنا
ادامه مطلب
2444 - «محمد توحیدی» روحانی‌نمایِ
عراقی‌تبارِ متولد ایران که ساکن استرالیا است، از دیدار خود با «ربع
پهلوی» خبر داد و از این ملاقات ابراز خوشحالی کرد.این آخوند مروج اسلامِ آمریکایی که از مریدان «صادق شیرازی» می‌باشد، از سویی مخالف حجاب‌اسلامی و از سویی دیگر موافق قمه‌زنی است!منبع: yon.ir/mzdr101
دانلود فایل اصلی
اگر در محدوده باقرخان هستید و نیازمند خدمات اتوبار و باربری دارید شرکت باربری باقرخان به صورت تخصصی در این زمنیه خدمات باربری و اتوبار را ارائه می دهد این شرکت با تجربیاتی که در زمینه اثاث کشی منزل دارد به صورت تخصصی در خدمت شما عزیزان ساکن استان تهران خواهد بود این باربری به صورت تخصصی با مجوز رسمی از اتحادیه در خدمت شما خواهد بود
مشاور پرورش شترمرغ
شترمرغها در انواع زیستگاههای باز یافت می شوند. آنها معمولاً از مناطقی از بوته ضخیم یا پوشیده از درخت سنگین اجتناب می کنند و از چمنزارهای جنگلی و سایر مناطق آزاد ساکن می شوند. دشتهای نیمه خشک ، باز و چمن کوتاه معمولاً با بیشترین تراکم شترمرغ همراه است.
برق یا الکتریسیته دسته ای از پدیده‌های طبیعی است که به حضور و جریان بار الکتریکی وابسته است. الکتریسیته آثار معروف متنوعی چون آذرخش، الکتریسیته ساکن، القای الکترومغناطیسی و جریان الکتریکی دارد. به علاوه، الکتریسیته امکان تولید و دریافت تابش‌های الکترومغناطیسی مانند موج‌های رادیویی را فراهم می سازد.
ادامه مطلب
برق یا الکتریسیته دسته ای از پدیده‌های طبیعی است که به حضور و جریان بار الکتریکی وابسته است. الکتریسیته آثار معروف متنوعی چون آذرخش، الکتریسیته ساکن، القای الکترومغناطیسی و جریان الکتریکی دارد. به علاوه، الکتریسیته امکان تولید و دریافت تابش‌های الکترومغناطیسی مانند موج‌های رادیویی را فراهم می سازد.
ادامه مطلب
ادامه مطلب
روزی روزگاری در هالیوود ، فیلمی مهیج و رازآلود محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی کوئنتین تارانتینو می‌باشد. این فیلم سینمایی نهمین فیلم تارانتینو به شمار می‌رود. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، یک ستاره‌ی تلویزیون ساکن شهر لس آنجلس که شهرتش کم شده است ..
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیماللهمّ افْتَحْ لی فیهِ أبوابَ فَضْلَکَ وأنـْزِل علیّ فیهِ بَرَکاتِکَ وَ وَفّقْنی فیهِ لِموجِباتِ مَرْضاتِکَ واسْکِنّی فیهِ بُحْبوحاتِ جَنّاتِکَ یا مُجیبَ دَعْوَةِ المُضْطَرّین.خدایا در این روز به رویم درهای فضلت را بگشا و برایم در آن برکاتت را فرود بیاور وتوفیقم بده در آن برای موجبات خوشنودیت و میان بهشت‌هایت مرا ساکن کن ای اجابت‌کننده خواسته‌ها ودعاهای بیچارگان.

مشاهده ویدیو

مرد هندی که 30 ساله مجسمه است
او شش ساعت در روز به طور مداوم بی حرکت و ساکن می ایستد، مردم زیادی تلاش می کنند تا او لبخند بزند، حرکتی کند و یا لاأقل تغییر کوچکی در حالت ایستادن خود بدهد. اما تا به حال هیچ کسی نتوانسته قدرت فوق العاده ی او را برای ایفای نقش یک “مجسمه” در هم بشکند.
 عبدالعزیز اهل کشور هند است و یک شغل عجیب دارد. او بیش از ۳۰ سال است که به عنوان یک مجسمه ی زنده کار می کند و همه ی تلاش او این است که یک مجسمه ی ایده آل و خوب باشد.
ادامه م
دفتر اداری در غرب تهرانیکی از مهم‌ترین تفاوت های شرق و غرب تهران به علاوه ی قدمت آن‌ها ، صنعتی بودن غرب تهران است. اگر به دنبال خرید و فروش املاک صنعتی مانند سوله ، کارگاه ، کارخانه ، دفتر اداری در غرب تهران یا راه اندازی یک کسب و کار جدید هستید ، غرب تهران منطقه ی مناسبی برای شماست .محله‌های شرق تهران قدیمی ‌ترند ، با اینکه در شرق نیز شهرک‌ های جدیدی ساخته‌شده است ولی عمر محله‌های غرب تهران کمتر است.حتی میانگین سنی ساکنین شرق نیز از ساک
درب اصلی دانشگاه بسته س
اون دو تا در کوچولوی ورود مجزای خواهران و برادران هم ایضا
ی در کوچولو از دیوار کندن و یک سوراخ موش درست کردن که چنتا موش خانوم و آقا توش ساکن هستند
و هر دانشجویی که میاد ی ایرادی بهش می گیرند
حتی مورد داشتیم به دانشجو چادری گفته چادرتو زیادی جمع کردی!!!!
گاهی که حس میکنند سوژه ای از قلمروشون در رفته چادر چارچوق میکنند و میان داخل محوطه دانشگاه گز می کنند و به دانشجوها گیر میدن!
و
همین دانشگاه
با همین سیاست
با همین درب اصل
نیروی الکتریکی
نیروی الکتریکی یک نیروی بنیادی است و از بار الکتریکی مایه می‌گیرد. این نیرو ممکن است جاذبه (وقتی‌که دو بار الکتریکی غیر همنوع هستند) یا دافعه (وقتی ه دو بار الکتریکی همنوع هستند) باشد و مقدار آن با حاصل ضرب دو بار الکتریکی نسبت مستقیم و با مجذور فاصله دو بار الکتریکی نسبت معکوس دارد و رابطه آن در دستگاه SI بصورت F=q1q2/4пε0r2 نوشته می شود. هنگامیکه اجسام بادار ساکن باشند، در اینصورت نیروی الکتریکی را که بر یکدیگر وارد می‌کنند، نی
اعداد "میانگین" تعداد تست ها را در کنکور های سال های اخیر بیان میکند.
در رشته ی تجربی مجموعا 30 تست فیزیک وجود دارد که هر تست معادل 3.3 درصد ارزش دارد.
زمان پیشنهادی سنجش برای این درس 37دقیقه می باشد که میانگین زمان هر تست 1.2دقیقه است.

✅ #اول
نور هندسی = 3 تست

✅ #دوم
بردار = 0یا 1
کار و انرژی = 1
فشار و ویژگی های ماده =1
گرما و قانون گاز ها = 3

✅ #سوم
خازن=1
الکتریسیته ساکن   =1
الکتریسیته جاری و مدار ها= 3
مغناطیس و القا = 3

✅ #پیش_دانشگاهی
حرکت شناسی = 3
دینام
در آخرین سرشماری، که در سال ۱۳۹۵ انجام گرفت، جمعیت کشور بالغ بر ۷۹٬۹۲۶٬۲۷۰ تن بوده که از این تعداد، ۵۹٬۱۴۶٬۸۴۷ نفر در شهر‌ها ساکن بوده‌اند که بیش از ۷۴ درصد از کل جمعیت را شمال می‌شوند. تغییرات جمعیت شهر‌های ایران با یکدیگر تفاوت چشمگیری داشته‌است.
ادامه مطلب
نقش مهم موسیقی در زندگی
موسیقی هنری ترکیب یافته از صداها با کشش های متفاوت  است. عوامل تشکیل دهنده ی آن شامل ریتم (وزن) و ملودی(آهنگ) می
باشد. کلمه موسیقی که امروزه به قاف مکسور و یالی ساکن در آخر تلفظ می
شود، در اصل واژه هیست یونانی برگرفته از (Mousika) و مشتق از کلمه (Muse)
نام یکی از نه اله حافظ شعر و هنرهای یونان باستان است.
در ادامه همراه ما باشید.
ادامه مطلب
طرح فوق‌العاده واکر ویلیامز جوان ۲۷ ساله و کارآفرین به میلیون‌ها نفر کمک کرده که درآمد میلیونی داشته باشند. او که کارشناسی هنر و تاریخ از دانشگاه براون را دریافت کرده هم‌اکنون در سانفرانسیسکو ساکن است و مدیریت ارشد اجرایی شرکت Teesprint را برعهده دارد.
واکر ویلیامز در طول دوره رشد خود نظرات زیادی درباره آنچه که می‌خواهد در زندگی باشد، در سر پرورانده از جمله اینکه نویسنده، پویانما (کارتونیست) باشد و در انتها به اینجا رسید که طراح شود اما وقتی
اعتراض به رأی کمیسیون ماده 100

آرای صادره از سوی کمیسیون ماه صد شهرداری پس از ابلاغ، قابل اعتراض در کمیسیون دیگری با اعضای جدید خواهد بود. و رأی این کمیسیون قطعی می‌باشد.
مرجع صالح برای اعتراض به رأی کمیسیون ماده 100
بر اساس بند 2 ماده 10 قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری، دیوان موظف به رسیدگی به اعتراضات و شکایت از آرای قطعی رأی کمیسیون ماده صد قانون شهرداری‌ها از جهت نقض (رد) قوانین و مقررات آنهاست و رأیی قطعی محسوب می‌شود که پس
دوستان شرح پریشانی من گوش کنید
داستان غم پنهانی من گوش کنید

قصه بی سر و سامانی من گوش کنید
گفت وگوی من و حیرانی من گوش کنید

شرح این آتش جان سوز نگفتن تا کی
          سوختم سوختم این راز نهفتن تا کی

روزگاری من و دل ساکن کویی بودیم
ساکن کوی بت عربده‌جویی بودیم

عقل و دین باخته، دیوانهٔ رویی بودیم
بستهٔ سلسلهٔ سلسله مویی بودیم
آیا ذبح گوسفند در عید قربان، برخلاف حقوق حیوانات است ولی کشتن بوقلمون در روز شکرگذاری در آمریکا خیر؟!
امروز در آمریکا روز شکرگزاری بوده و همه آمریکایی‌ها از جمله جوجه روشنفکران ایرانی ساکن اونجا دارن بوقلمون درسته کباب می‌کنن و می‌زنن به بدن. اینا همونان که عید قربون به ما گیر میدن چرا گوسفندای بیچاره رو قربانی می‌کنید؟ خون گوسفند از بوقلمون رنگین‌تره؟!
اطلاعات بیشتر: https://fa.wikipedia.org/wiki/
یک. تابستون بود و با عین داشتیم النور و پارک می‌خوندیم. من خندیدم و به شوخی گفتم: "نگاه کن تو رو خدا، ما خونه‌مون هم طبقه اوله، هیچ‌کس نمی‌تونه سنگریزه بزنه به شیشه‌مون که بریم دم پنجره..."
اون گفت: "ما چی؟ ما که طبقه پنجمیم، گربه‌ هم پاش به اون بالا نمی‌رسه!"
دو. اون شب که دلم تنگ شده بود، واقعا نیاز داشتم که ماه رو ببینم، اما پیدا نیست از اینجا. 
سه. دیشب نتونستم ابرماه رو ببینم. اصلا نمی‌دونم اینجا هم قابل‌رویت بود یا نه. نه از حیاط این‌وریه
با افتتاح شدن سد کارون 3 مشکلات زیادی به این روستا وارد شده است رفتن اراضی آبی آنها زیر آب که دولت برای هر متر از این  زمین های آبی 1000 تومان حساب کرده در حالی که خود همین مردم باید برنج کیلو 12000 هزار تومان بخرند ورفتن خانه های آنها زیر آبیکی دیگر از مشکلاته که بی هویتی این روستا شده وباعث چندین دهی شدن این روستا شد از جمله روستای تنگ خشک-پا تل وآب انبار و پرآکنده  شدنشان در شهر ها وروستاهای دیگر که فقط در شهر ایذه صد وهشت خانواده ساکن اند
فیلم شیوع

بیماری­های واگیردار همیشه بخشی از زندگی بشر بوده­ است؛ از طاعون سیاه و آبله مرغان و فلج اطفال تا آنفولانزای واگیردار H1N1 اغلب باعث از بین رفتن درصد زیادی از جمعیت شده ­اند.
موضوعی که تغییر کرده است، تعداد افراد ساکن کره زمین و سرعت گسترش بیماری­های واگیردار است.
فیلم شیوع، یک فیلم پرشتاب است که گسترش و مهار یک بیماری واگیردار را با تمرکز بر موضوعات انسانی و نیز واقعیات اجتماعی، سیاسی و علمی دنبال می­ کند.
 این موضوعات در فیلمنام
چیدمان این سیاره به طور استادانه ای زیبا است و پر از اقیانوس های وسیع کوهستان ها جنگل ها و سواحل دل انگیز و دشت های پهناور و حیوانات خاص انواع مخلوقات و موجودات همراه زیبایی و شادی است که انسان های ساکن  ان تجربه اش می کنند.

پس چرا خیلی از انسان ها ان شادی که باید داشته باشند را ندارند؟ این سوالی است که در قسمت بعد ان را مفصل توضیح خواهم داد......
شترمرغ ها در انواع زیستگاههای باز یافت می شوند. آنها معمولاً از مناطقی از بوته ضخیم یا پوشیده از درخت سنگین اجتناب می کنند و از چمنزارهای جنگلی و سایر مناطق آزاد ساکن می شوند. دشتهای نیمه خشک ، باز و چمن کوتاه معمولاً با بیشترین تراکم شترمرغ همراه است. آنها همچنین در مناطق با پوشش گیاهی بسیار ضعیف قادر به زندگی هستند.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها